ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

İlçemiz
Haberler

Haber-Memur


Hizmetlerimiz devam ediyor

Hizmetlerimiz devam ediyor

Tarih 02 Ağustos 2021, 22:01 Editör

Hizmetlerimiz devam ediyor

Belediye Başkanımız İsmail Bildik belediye olarak çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz dedi.

İlçenin her geçen daha da güzelleştiğini belirten Başkanımız yaptıı açıklamada, "Biz boş konuşmayız yaptıklarımız ve yapacaklarımızla konuşuruz. Belediye ne yapıyor??

1- Zorlu pandemi sürecinde iş yeri kapanan, iş bulmakta güçlük çeken hemşehrilerimizi belediye bünyesinde 6 aylık sürelerle istihdam ederek evlerine ekmek götürmelerini sağladık, personel giderleri yüksek olunca ve pandemi hafifleyip iş sahaları açılınca devam etmedik. İşe alıp çalışırken iyi, çıkış verince kötü oluyoruz. İmkanlarımız el verdiği takdirde hemşehrilerimizin yanında olacağız.

2- HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR….

Sulakyurt Belediyesi çalışıyor ilçemiz güzelleşiyor. Çarşı merkezi kaldırım yapım çalışmaları devam etmektedir. Mezarlık istinat duvarları bitmek üzere, yayla mahallesi dere ıslahı ve dere geçiş köprüsü bitmek üzere, Cumhuriyiyet İlköğretim okulu altı Emniyet Müdürlüğü bağlantı köprüsü çökmüştü yapımına başlandı.

3- Kanalizasyon arıtma geçici kabulü yapıldı

4- Sulakyurt Çayı ıslahı

5- Sulakyurt Balışeyh arası yol yapımı devam ediyor.

Bunları göz görmüyorsa dil söylemiyorsa ve yalan yanlış ortalıkta laf varsa ben ne yapayım, Allah’a havale ediyorum." ifadelerini kullandı.


Bu haber 447 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hizmetlerimiz

Esnafımıza sıcak çorba ikramı

Esnafımıza sıcak çorba ikramı İlçemizde hizmetlerimize her yönüyle devam ediyoruz. İlçe merkezimizde kurulan halk pazarı ile çarşı esnafımıza sı...

Sulakyurt can dostlarını unutmadı

Sulakyurt can dostlarını unutmadı Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ve belediyeye bağlı ekipler karda yiyecek bulamayan sokak hayvanları için ...

Belediye Başkanı

E-BelediyeGALERİ

HABER ARA


Gelişmiş Arama


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi