ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE İLETİŞİM

İlçemiz
Haberler

Haber-Memur


Milletvekili Göçer, ilçemizi ziyaret etti

Milletvekili Göçer, ilçemizi ziyaret etti

Tarih 18 Haziran 2015, 00:24 Editör

MilletvekiliMHP Kırıkkale Milletvekili Seyit Ahmet Göçer Sulakyurt ilçesini ziyaret etti.
Göçer, ilçe ziyaretinde ilk önce Sulakyurt Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı İsmail Bildik ve diğer partililer ile bir araya gelerekbir süre sohbet etti.

MHP Kırıkkale Milletvekili Seyit Ahmet Göçer Sulakyurt ilçesini ziyaret etti.

Göçer ve beraberinde MHP Kırıkkale İl Başkanı Erdal Baloğlı, diğer partililerle birlikte ilçe ziyaretinde ilk önce Sulakyurt Belediyesini ziyaretin ardından Belediye Başkanı İsmail Bildik ve diğer partililer ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Göçer, burada yaptığı konuşmada milletvekili seçimlerinde Sulakyurt halkının büyük desteğini gördüklerini belirterek şunları söyledi. 

"7 Haziran milletvekili seçimlerinde bizlere verdikleri desteklerden dolayı ilçemize teşekkür ziyareti gerçekleştirdik. Aslında seçimlerde en az 2 milletvekili ümit ediyorduk. Ama tabiki seçmen iradesi bu şekilde tecelli etti. Çünkü malum bütün yerlerde olduğu gibi Kırıkkale'de de kamu baskısı ve kamu kaynaklarının son derecede AK Parti'den tarafa kullandırıldı. Ondan dolayı seçmen iradesi engellenmeye çalışıldı köylerde. Ama tabiki demokrasi bu. Bizim demokrasiye saygımız sonsuzdur. Bundan sonraki süreçte inşallah Kırıkkale'de, bütün ilçelerimizde seçim bizim nazarımızda bitmiştir. Biz şu anda Kırıkkale milletvekili olmuşuzdur. Kimseyi ayırt etmeden, ayrıştırmadan Kırıkkale halkına hizmet etmek için vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretlerimiz daha sonraki zamanlarda da devam edecektir."

Hükumetin koalisyon görüşmelerine de değinen Göçer, "Sayın Genel Başkanımızın şartları belli. O şartlar oluşması halinde koalisyon olunabileceği söz konusu. Ama başta 17 ve 25 Aralık soruşturması, rüşvete karışmış isimlerin yargılanması, açılım denen bizce yıkım süreci olan sürecin durdurulması ve cumhurbaşkanının anayasal kurallar içerisinde kalması noktasında netlik kazanırsa ona göre sayın Genel Başkanımızın takdiri ile de bir görüşme yapılabileceği söz konusu. Ama şu an bir net bir şey söylemek yanlış olur" değerlendirmesinde bulundu.

Göçer daha sonra partisinin ilçe başkanlığını ziyaret ederek MHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Doğan ve partililerle de görüşerek kendisine verilen destekten dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı İsmail Bildik, MHP Kırıkkale Milletvekili Seyit Ahmet Göçer'in ilçeye yaptığı ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Göçer, Belediye Başkanı Bildik tarafından verilen yemek ikramının ardından ilçeden ayrıldı.
Bu haber 2535 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ziyaretler

Başkanımızdan İller Bankasına Ziyaret

Başkanımızdan İller Bankasına Ziyaret Belediye Başkanımız İsmail Bildik İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Feramuz ÜSTÜN beyi ziyaret etti.

Milletvekili Öztürk ilçemizi ziyaret etti

Milletvekili Öztürk ilçemizi ziyaret etti Kırıkkale Milletvekilimiz Abdullah Öztürk çeşitli ziyaret ve incelemler için geldiği ilçemizde Belediye Başkanımızı...

Belediye Başkanı

E-BelediyeGALERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

HABER ARA


Gelişmiş Arama


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi