İlçemizde "Anneler Günü" etkinliği düzenlendi


Açıklama: Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik tarafından “Anneler Günü” münasebetiyle program düzenlendi. Programa ilçedeki anneler ve aileler yoğun ilgi gösterdi.
Kategori: Önemli Gün ve Haftalar
Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2022
Geçerli Tarih: 01 Aralık 2023, 22:12
Site: SULAKYURT BELEDİYE BAŞKANLIĞI
URL: http://www.sulakyurt.bel.tr/haber_detay.asp?haberID=356


Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik tarafından “Anneler Günü” münasebetiyle program düzenlendi. Programa ilçedeki anneler ve aileler yoğun ilgi gösterdi.

Sulakyurt’ta Milletvekili Halil Öztürk Parkı’nda düzenlenen “Anneler Günü” etkinliğine ilçedeki tüm hanımlar davet edildi.

Yoğun ilgi gösterilen etkinlikte sevilen sanatçı Fatma Yurt sahne aldı. Günün anlamıyla ilgili olarak açıklama Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik: “Anneler günü etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran annelerimize teşekkür eder, tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutlarım. Üzerimizdeki emeklerini saymakla bitiremeyeceğimiz, sevgi ve fedakârlık simgesi muhterem annelerimizin ve eşimin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, hepsine sağlık, sıhhat ve selamet diliyorum. Ebediyete irtihal etmiş annelerimize Allah’tan rahmetler temenni ediyorum.” dedi.